services

انواع درب و پنجره ها

انواع درب و پنجره ها

گروه صنعتی ساختمانی گارنت در زمینه ی کلیه کارهای ساختمانی و زیربنایی اعم از درب و پنجره های دوجداره و سه جداره, UPVC و آلومینیومی, توری های پلیسه,  نرده آلومینیومی و شیشه ای, شیشه و آینه تزئینی, درب های ضد سرقت و داخلی, کرکره برقی و درب های اتوماتیک, دکوراسیون و کناف سقف, تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و ... فعالیت می کند.

ادامه مطلب
توری های پلیسه ای

توری های پلیسه ای

توری پلیسه ای چیست؟ توری پلیسه ای از فریم UPVC با توری از جنس پلی استرین ساخته می شود. این توری مانند توری های قدیمی نمی باشد که تحت تاثیر شرایط آب و هوایی باشد و عمر کوتاه باشد و قابل تمیز شدن نیز نداشته باشد. مهمترین مزیت های توری پلیسه ای عمر بسیار بالایی دارند مناسب برای هر شرایط آب و هوایی نصب آسان قابلیت جمع شوندگی جانشینی مناسب برای توری های ثابت امکان دید خارج تا 90%

ادامه مطلب
نرده های شیشه ای و آلومینیومی

نرده های شیشه ای و آلومینیومی

نرده های شیشه ای علی رغم جنس شیشه ای خود از استحکام بالای برخوردار هستند که به خوبی نور محیط را حفظ می کنند. در نرده شیشه ای از شیشه سکوریت 8 تا 10 میلیمتر و برای پایه ها از پروفیل آلومینیوم اولسان ترک استفاده می شود. این پروفیل ها بر اساس ارتفاع هندریل با فاصله های معینی از یکدیگر قرار می گیرند. شیشه ها نیز در این پروفیل ها جاگیری می کنند. پایه ها نیز با بست شیشه گیر ثابت و فیکس می شوند. در نهایت درپوش آلومینیومی بر روی این پایه ها قرار می گیرد. نرده آلومینیومی که برای راه پله و بالکن استفاده می شود نرده های جدیدی است که اخیرا جایگزین نرده های استیل و نرده های آهنی در اروپا شده است. آلومینیوم استفاده شده از جنس اولسان ترک می باشد که در رنگ های طلایی،سیلور،برنز و طرح چوب به مشتریان ارائه می گردد که دارای بیست سال ضمانت می باشد.

ادامه مطلب
شیشه ها و آینه های تزئینی

شیشه ها و آینه های تزئینی

یکی از بهترین خدمات گروه صنعتی ساختمانی گارنت طراحی و اجرای انواع شیشه و آینه های تزئینی و تراش خورده می باشد. که در ادامه توضیحات مختصری در مورد آم می دهیم. آینه های تراش خورده برای تهیه ی این آینه، بر روی سطح آینه با تراش دادن طرح هایی ایجاد می شود. این طرح ها می توانند نامنظم یا منظم مانند لوزی یا آجرنما باشند. از این آینه ها برای نصب بر دیوار استفاده می شود. بیشترین کاربرد آن ها در اتاق خواب، اتاق پذیرایی و راهرو است. از آینه بیشتر در آرایش ستون ها، سقف ها، ورودی ساختمان، سردرب تالار و لابی ها استفاده می شود. ضخامت این نوع آینه ها معمولا از 1 تا 6 میل می باشد.

ادامه مطلب
درب های ضد سرقت و داخلی

درب های ضد سرقت و داخلی

درب ضد سرقت ایمن ترین نوع درب است. این درب ها به دلیل استحکامی که دارند از عمری طولانی برخوردارند.همچنین این درب ها عایق های خوبی در برابر صدا و برخی دیگر عایق حرارت هستند.علاوه بر این از نفوذ سرما و خروج گرما در زمستان جلوگیری می کنند. همچنین این درب ها قابلیت نصب بهترین و مرغوب ترین قفل ضد سرقت را بر روی خود دارند. اما ویژگی عالی دیگری که درب های ضد سرقت دارند زیبایی شان است.

ادامه مطلب
دکوراسیون و کناف سقف

دکوراسیون و کناف سقف

یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی ساختمانی گارنت, دکوراسیون و کناف سقف می باشد. که ما در آن تخصص زیادی داریم. در ادامه توضیحات مختصری در مورد معرفی دکوراسیون و کناف سقف خدمتتان ارائه می دهیم. دکوراسیون و کناف سقف چیست؟ کناف نوعی صفحه روکش دار گچی (Dry Wall) است که توسط شرکت کناف تولید می شود. کناف بیش از 88 سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد و از مزیت های کناف این است که در مقایسه با دیگر سقف ها از نظر وزن سبک تر هستند و در حداقل زمان ممکن قابل اجرا هستند. امکان نصب چراغ های تزئینی و نور مخفی برای افزایش زیبایی را دارا می باشند. از نظر اقتصادی مقرون بصرفه می باشد. در اجرای کناف در شمال کشور استفاده از زیرسازی مقاوم و پنل ضد رطوبت حائز اهمیت می باشد.

ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword