قابلیت / خدمات

شیشه ها و آینه های تزئینی

شیشه ها و آینه های تزئینی

یکی از بهترین خدمات گروه صنعتی ساختمانی گارنت طراحی و اجرای انواع شیشه و آینه های تزئینی و تراش خورده می باشد. که در ادامه توضیحات مختصری در مورد آم می دهیم. آینه های تراش خورده برای تهیه ی این آینه، بر روی سطح آینه با تراش دادن طرح هایی ایجاد می شود. این طرح ها می توانند نامنظم یا منظم مانند لوزی یا آجرنما باشند. از این آینه ها برای نصب بر دیوار استفاده می شود. بیشترین کاربرد آن ها در اتاق خواب، اتاق پذیرایی و راهرو است. از آینه بیشتر در آرایش ستون ها، سقف ها، ورودی ساختمان، سردرب تالار و لابی ها استفاده می شود. ضخامت این نوع آینه ها معمولا از 1 تا 6 میل می باشد.

ادامه مطلب
درب های ضد سرقت و داخلی

درب های ضد سرقت و داخلی

درب ضد سرقت ایمن ترین نوع درب است. این درب ها به دلیل استحکامی که دارند از عمری طولانی برخوردارند.همچنین این درب ها عایق های خوبی در برابر صدا و برخی دیگر عایق حرارت هستند.علاوه بر این از نفوذ سرما و خروج گرما در زمستان جلوگیری می کنند. همچنین این درب ها قابلیت نصب بهترین و مرغوب ترین قفل ضد سرقت را بر روی خود دارند. اما ویژگی عالی دیگری که درب های ضد سرقت دارند زیبایی شان است.

ادامه مطلب
دکوراسیون و کناف سقف

دکوراسیون و کناف سقف

یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی ساختمانی گارنت, دکوراسیون و کناف سقف می باشد. که ما در آن تخصص زیادی داریم. در ادامه توضیحات مختصری در مورد معرفی دکوراسیون و کناف سقف خدمتتان ارائه می دهیم. دکوراسیون و کناف سقف چیست؟ کناف نوعی صفحه روکش دار گچی (Dry Wall) است که توسط شرکت کناف تولید می شود. کناف بیش از 88 سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد و از مزیت های کناف این است که در مقایسه با دیگر سقف ها از نظر وزن سبک تر هستند و در حداقل زمان ممکن قابل اجرا هستند. امکان نصب چراغ های تزئینی و نور مخفی برای افزایش زیبایی را دارا می باشند. از نظر اقتصادی مقرون بصرفه می باشد. در اجرای کناف در شمال کشور استفاده از زیرسازی مقاوم و پنل ضد رطوبت حائز اهمیت می باشد.

ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword