درود ، به سایت گروه صنعتی ساختمانی گارنت خوش آمدید.

قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره

قیمت درب و پنجره دوجداره، جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافی است که ابعاد خود را در قسمت گفتگوی آنلاین سایت که در سمت راست پایین هر صفحه می باشد وارد نمایید تا در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور بصورت کامل برایتان ارسال گردد.

قیمت درب و پنجره دوجداره

در قسمت پایین این مطلب قیمت انواع پنجره upvc و انواع پنجره دوجداره آلومینویی در ابعاد و مدل های مختلف آورده شده است. در این نوشته قیمت انواع پنجره آلومینیومی و پنجره upvc در طرح ها و مدل های مختلف آورده شده است. قیمت پنجره upvc بر اساس قیمت پنجره دوجداره محاسبه شده است که با توجه به کیفت بالای آن قیمت آن از سایر پنجره های upvc موجود در بازار بیشتر می باشد.

قیمت درب و پنجره دوجداره

واحد فروش گروه صنعتی ساختمانی گارنت با بررسی ابعاد، بهترین حالت از پنجره دوجداره را برای شما طراحی می کند. که هم استاندارد های لازم در آن رعایت شده باشد. و هم کاربری شما در نظر گرفته شود. در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور صادر و به حضورتان اعلام می گردد.

همچنین شما می توانید ابعاد خود را به شماره  09112279500 تلگرام و یا واتس آپ نمایید تا در کمترین زمان ممکن پیش فاکتور پنجره دوجداره بصورت آنلاین برایتان ارسال گردد.

منظور از ابعاد ، عرض و ارتفاع پنجره سازه مورد نظر می باشد. خواهشمند است در درخواست خود ارتفاع و عرض و تعداد را مشخص نمایید تا پیش فاکتور ارسال جهت پنجره upvc و یا پنجره آلومینیومی به صورت دقیق و آنلاین محاسبه و ارسال گردد.

قیمت ها بر اساس گالوانیزه داخلی به ضخامت ۱/۵ و لاستیک epdm محاسبه شده است. در صورت استفاده از یراق آلات roto آلمان تقریبا ۲۵ درصد به قیمت ها اضافه می گردد. جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره بهتر است ابعاد خود را ارسال نمایید.

مشتریان ما:

کانکس آیسان، املاک گارنت، شرکت سیمکا، گروه صنعتی ساختمانی گارنت و …

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.