درود ، به سایت گروه صنعتی ساختمانی گارنت خوش آمدید.

ضمانت نامه

ضمانت نامه

ضمانت نامه پنجره دوجداره گروه ساختمانی گارنت

یکی از بندهای مهم در قراردادهای ما بند ضمانت ها هست که قرار براتون توضیح بدیم هر ضمانت ما شامل چند سال و چه چیزهایی هست پس با ما همراه باشد.

1- 15 سال ضمانت عدم تغییر رنگ و تغییر شکل پروفیل:

اگر جنس و نوع پروفیل خوب نباشد پروفیل روبه زردی یا کدر می شود برای همین مجموعه گارنت از پروفیل های با کیفیت در قسمت UPVC مثل وینتک،دیوا،هافمن و فنسترمن و در آلومینیوم از پروفیل آلومینیوم مازندران(آلترال)،آکپا و بندینی هستیم.

علاوه بر نوع پروفیل باید در تمام قسمت های پروفیل،گالوانیزه با حداقل ضخامت 1.25 موجود باشد و حتی در ستون های وسط پنجره با ارتفاع بزرگ از گالوانیزه های قوطی یا دبل استفاده می شود که استحکام پنجره را بالا می برد.

2- 10 سال ضمانت تعویض یراق:

مجموعه ما نماینده یراق های با کیفیت جیویس ترک در UPVC و جی یو آلمان در آلومینیوم میباشد که در پنجره لولایی از یراق ریگلاژی و در پنجره کشویی از غلطک های سرامیکی و برنجی استفاده می شود و دارای 10 سال ضمانت تعویض حتی در صورت شکست دستگیره را دارد.

3- 5 سال عدم بخاردهی شیشه:

تولید شیشه در کارخانه کاملا با دستگاه انجام می شود اول شستشو با آب گرم و خشک کردن بوسیله دستگاه انجام می شود و در مرحله دوم اسپیسر با کیفیت قرار گرفته و در آخر با تزریق گاز آرگونبا چسب بوتیل کیفیت بالا پلمپ می شود.

4- 10 سال ضمانت آب بندی پنجره:

آب بندی پنجره ها در دو مرحله انجام می شود و در مرحله اول با تزریق فوم که هم حالت چسبندگی و هم حجم گرفته و تمام درزهای کوچک را پوشش می دهد و بعد از مدتی اضافه آن با کاتر جدا کرده و چسب همرنگ پروفیل زده می شود که با انجام این دو کار پنجره به هیچ عنوان آب نمی دهد.

و همچنین تمام محصولا گروه گارنت دارای خدمات پس از فروش رایگان می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.