درود ، به سایت گروه صنعتی ساختمانی گارنت خوش آمدید.

سقف شیشه ای یا اسکای لایت

سقف شیشه ای یا اسکای لایت

سقف شیشه یا اسکای لایت

سقف شیشه ای یا اسکای لایت(sky light) از جدیدترین و مدرن ترین نوع سقف شیشه ای می باشد که می تواند جذابیت ظاهری زیادی برای نمای ساختمان شما ایجاد کند و موجب ایجاد احساس بهتری در افرادی شود که داخل ساختمان هستند و یا از بیرون آن را مشاهده می کنند. ممکن است تصور کنید از این سازه بیشتر در ساختمان های تجاری بسیار بزرگ و لوکس استفاده می کنند اما امروز شما می توانید مدل ها و شکل های مختلف این گونه سازه را در بسیاری از ساختمان های اداری،تجاری،مسکونی،تفریحی مشاهده کنید و زیبایی آن را از نزدیک ببینید.

اجرای سقف شیشه ای

معمولا در اسکای لایت از مواد شفافی مانند شیشه و پلی کربنات به کار می رود و در نماهای شفاف مانند شیشه از فریم های فولادی و آلومینیوم استفاده می گردد تا به این طریق علاوه بر محکم نمودن این سازه زیبایی خاصی از این ترکیب مواد به محیط ببخشد.

مزایای سقف شیشه ای

*-عایق صدا

تبادل هوا تازه و تهویه هوا

*-فراهم کردن رابطه بصری به محیط بیرون

*-جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایی و سرمایی

*-روشن کردن محیط به شکل طبیعی تا حدود 80 درصد

*-مقاوم بودن در برابر دانه های تگرگ،ماسه و هرگونه شرایط آب و هوایی

مکان های پیشنهادی اسکای لایت

*- ساختمان های تفریحی

*- ساختمان های تجاری

*- بالکن خانه ها

*- ویلاها

انواع سقف شیشه ای

اسکای لایت متناسب با فضای مورد نیاز طراحی و ساخته می گردد و اسکای لایت می تواند ثابت یا متحرک باشد. سقف شیشه ای ثابت بصورت یکپارچه نصب شده و از ایمنی بالایی برخوردار است. سقف های متحرکبه صورت ریلی و بازشو طراحی و نصب می گردد. سقف های متحرک می توانند توسط موتور الکتریکی جابه جا شده و یا توسط گیربکس دستی و نیرو دست باز و بسته شود و به جوز نور طبیعی از هوای آزاد نیز استفاده کرد و به نوعی تهویه فضای داخلی با این سقف اانجام می گیرد. سقف اسکای لایت متحرک از اسکای لایت ثابت گرانتر است.

اگرچه در نگاه اول به نظر می رسد که به جای این سقف ها می توان از پنجره استفاده نمود ولی نور دریافت شده 3 تا 10 برابر نور دریافت شده از پنجره است. از مزایای اسکای لایت می توان به مقاومت دربرابر شرایط آب و هوایی مختلف و دانه های تگرگ و ماسه اشاره نمود.

برای مشاوره  ارائه پیش فاکتور با شماره زیر تماس بگیرید

09114044107 خانم منصوری

09196969027 دیوسالار

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.