درود ، به سایت گروه صنعتی ساختمانی گارنت خوش آمدید.

سقف استخر

سقف استخر

سقف متحرک و ثابت استخر

سقف متحرک استخر سازه ای مدرن و تمام اتوماتیک از نمونه های سقف شیشه ای می باشد که وظیفه آن سرپوشیده کردن استخر روباز است و امکان استفاده در هوای سرد برای شما فراهم آورده. پوشش استخر سازه ای تمام اتوماتیک از جنس شیشه ای یا پلی کربنات و فریم فلزی که روی جمع شده و در نهایت روی یک لت ثابت قرار قرار می گیرد و قابل استفاده در تمامی فضاها می باشد. این نوع سقف استخر در تابستان لذت استفاده از آفتاب و گرمای تابستانی را در حالت باز برای شما فراهم کرده و از طرفی فضایی محفوظ از سرمای زمستان را نیز برای شما عزیزان فراهم آورد. 

مدل های سقف متحرک استخر

سقف متحرک استخر تلسکوپی(ساید)

پوشش تلسکوپی به آن دسته از سقف های متحرک اطلاق می شود که به صورت تلسکوپ طول استخر به بخشهایی با اختلاف سطح متفاوت تشکیل شده که در ابتدا سقف بلندتر و در انتها بخشی فیکس می گردد که سقف کوتاه دارد که با یک ریل در طرفین سازه به صورت دستی و یا موتور دار در درون هم قرار می گیرند. با این خصوصیات پوشش استخر می توان در فصول گرم سال از استخر روباز و در فصل سردتر می توان از استخر سرپوشیده و آبی گرم لذت برد.

سقف متحرک سانترال

بازشو این مدل مشابه مدل ساید می باشد با این تفاوت که حالت ساید از یک سمت چپ به راست یا بالعکس به طور کامل جمع می شود ولی در مورد سانترال سقف از وسط به دو طرف بسته می شود و کاملا بستگی به سلیقه کارفرما دارد. همچنین بازشوی آن به صورت دستی و موتوردار قابل اجرا می باشد.

مواد اولیه سازنده پوشش استخر

سقف متحرک یک نوع سازه پیش ساخته محسوب می شود که اسکلت اصلی آن از آلومینیوم تشکیل شده و با شیشه یا ورق های پلی کربنات پوشش داده می شود. برای اجرای اجرای سقف رو باز به صورت پوشش متحرک روی استخر نیازمند به فضایی باز در اطراف استخر برای ریل که جنس آن گالوانیزه یا آلومینیوم می باشد هستیم.

مزایای سقف استخر متحرک و ثابت

*-ضد ضربه و مقاوم در برابر شکستگی*-امکان استفاده در تمامی فصول سال*-سازگار در شرایط جوی گوناگون*-خصوصی سازی محیط استخر*-حفظ دمای آب و کاهش سرعت تبخیر آب*-کاهش هزینه های سرویس و نگهداری از استخر*-انتقال نور مناسب به داخل محیط*-جلوگیری از تابش اشعه مضر UV خورشید*-جلوگیری کامل از ورود آلودگی محیطی،زباله ها و برگ درختان درون آب

سقف پلی کربنات استخر

سقف متحرک پلی کربنات استخر یک گزینه ایده آل برای پوشش استخر شما می باشد. ورق پلی کربنات متریالی سبک تر و اغلب مقاوم تر هستند. چنانچه هدف شما از قرار دادن سقف متحرک استخر کاور کردن دید اطرافیان و همسایگان است بهترین گزینه سقف پلی کربنات می باشد. ورق های پلی کربنات دارای تنوع رنگ بالا و شامل انواع مات،نیمه مات و شفاف است.برای دریافت مشاوره و ارائه پیش فاکتور با شماره زیر تماس حاصل نمایید09196969027 دیوسالار
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.