روش های تحویل

انواع درب و پنجره ها

انواع درب و پنجره ها

گروه صنعتی ساختمانی گارنت در زمینه ی کلیه کارهای ساختمانی و زیربنایی اعم از درب و پنجره های دوجداره و سه جداره, UPVC و آلومینیومی, توری های پلیسه,  نرده آلومینیومی و شیشه ای, شیشه و آینه تزئینی, درب های ضد سرقت و داخلی, کرکره برقی و درب های اتوماتیک, دکوراسیون و کناف سقف, تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و ... فعالیت می کند.

ادامه مطلب
توری های پلیسه ای

توری های پلیسه ای

توری پلیسه ای چیست؟ توری پلیسه ای از فریم UPVC با توری از جنس پلی استرین ساخته می شود. این توری مانند توری های قدیمی نمی باشد که تحت تاثیر شرایط آب و هوایی باشد و عمر کوتاه باشد و قابل تمیز شدن نیز نداشته باشد. مهمترین مزیت های توری پلیسه ای عمر بسیار بالایی دارند مناسب برای هر شرایط آب و هوایی نصب آسان قابلیت جمع شوندگی جانشینی مناسب برای توری های ثابت امکان دید خارج تا 90%

ادامه مطلب
نرده های شیشه ای و آلومینیومی

نرده های شیشه ای و آلومینیومی

نرده های شیشه ای علی رغم جنس شیشه ای خود از استحکام بالای برخوردار هستند که به خوبی نور محیط را حفظ می کنند. در نرده شیشه ای از شیشه سکوریت 8 تا 10 میلیمتر و برای پایه ها از پروفیل آلومینیوم اولسان ترک استفاده می شود. این پروفیل ها بر اساس ارتفاع هندریل با فاصله های معینی از یکدیگر قرار می گیرند. شیشه ها نیز در این پروفیل ها جاگیری می کنند. پایه ها نیز با بست شیشه گیر ثابت و فیکس می شوند. در نهایت درپوش آلومینیومی بر روی این پایه ها قرار می گیرد. نرده آلومینیومی که برای راه پله و بالکن استفاده می شود نرده های جدیدی است که اخیرا جایگزین نرده های استیل و نرده های آهنی در اروپا شده است. آلومینیوم استفاده شده از جنس اولسان ترک می باشد که در رنگ های طلایی،سیلور،برنز و طرح چوب به مشتریان ارائه می گردد که دارای بیست سال ضمانت می باشد.

ادامه مطلب
مشاوره رایگان

Enter your keyword